VERECEĞİNİZ SİPARİŞLERDE AŞAĞIDA BULUNAN MADDELERİ KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ!


1) efsanetakipci.com üzerinden sipariş vermeden önce hesabın gizlide olmadığından emin olunuz. Sipariş verdikten sonra işlem tamamlanana kadar kullanıcı adını değiştirmeyiniz. Hesabın gizli olması veya kullanıcı adı değişikliği durumunda hizmet tamamlanmaz ve iade yapılmaz.

2) efsanetakipci.com üzerinden verdiğiniz sipariş hizmeti tamamlanmadan başka bir sipariş vermeyiniz. Aksi halde ilk siparişiniz iptal edilip, ücret iadesi sağlanmayacaktır.

3) efsanetakipci.com üzerinden sipariş verdikten sonra bir başka panelden yapacağınız sipariş nedeni ile çakışmalar yaşanabilir.  Bu çakışmadan kaynaklı problemlerden efsanetakipci.com sorumlu değildir. Geri iade asla yapılmayacaktır. 

4) efsanetakipci.com hesabınıza zarar verecek hiçbir işlem yapmamaktadır. Verdiğiniz siparişler sonucunda yaşanan hesap kapanması, dondurulması ve onaya alınmasından efsanetakipci.com sorumlu değildir. Bu maddeyi göze alarak sipariş veriniz.

5) efsanetakipci.com üzerinden verdiğiniz siparişlerden müşteri olarak siz sorumlusunuzdur. Site yönetimi sadece sağlayıcı ve gönderici panel olarak hizmet vermektedir.

6) efsanetakipci.com üzerinden aldığınız servislerde kesinlikle garanti mevcut değildir. Tüm servislerin düşüşlerinden efsanetakipci.com sorumlu değildir. Site Yönetimi sizlere en kaliteli servislerden gönderim sağlamaktadır.

7) efsanetakipci.com üzerinden verilen siparişlerin eksik ve hatalı gönderilmesi yüzünden kaynaklanan sorunları Geri İade Politikası üzerinden inceleyiniz.

8) +18,adult,iddaa kupon satış hesabı ya da yasa dışı kumar vb. hesaplara sipariş geçmek yasaktır. Tespiti halinde sipariş iptal edilecektir. efsanetakipci.com bu maddeyi önemsemektedir.

9) efsanetakipci.com üzerinden geçilen siparişlerin başlama süresi servis yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir, ertelenebilir, uzatılabilir. Bu durumdan efsanetakipci.com yönetimi sorumlu değildir. Siparişin uzaması durumunda site yönetimi ile irtibat kurunuz.

10) efsanetakipci.com üzerinden vereceğiniz siparişteki hesabın adresi değişmemesi gerekmektedir. Buna mütakip kullanıcı adını değiştirmemelisiniz. Aksi takdirde siparişiniz iptal olup ücret iadesi yapılmayacaktır.

11) efsanetakipci.com servislerinden sipariş verdiğiniz ülke bazlı hizmetlerden farklı olarak, tarafınıza ulaşan beğeni, takipçi ve diğer tüm hizmetlerin lokasyonları değişkenlik gösterebilmektedir. Yaşanabilecek her türden aksama ve hatalı gönderimden efsanetakipci.com sorumlu değildir. Sipariş oluştururken bunu kabul etmiş olursunuz.

12) efsanetakipci.com üzerinden verdiğiniz siparişlerin süresi bazı sebeplerce uzun sürebilir. Uzun süren ancak siparişi başlayan hizmetlerin geri iadesi yoktur. Müşteri sipariş oluştururken bunu kabul etmiş olur.

13) efsanetakipci.com yönetim ve teknik ekibine karşı yapılacak olan her türden hakaret, kötüleme ve küfür olaylarında kişinin siparişini geri iadesiz bir şekilde iptal etme hakkını efsanetakipci.com saklı tutmaktadır. Ayriyeten kişinin verilerini devlet kurumları ile paylaşma hakkı da bu maddeye istinaden bulunmaktadır.

14) efsanetakipci.com üzerinden verdiğiniz telefon ve mail adresine reklam amaçlı veya siparişiniz ile alakalı sms bildirimi veya aramalar yapılabilmektedir.  Sipariş verirken bu maddeyi kabul etmiş olursunuz. Sizden izin alarak gönderdiğimiz bu mesajları almak istemiyorsanız site yönetimi ile konuşup numaranızı engellettirebilirsiniz.

15) Müşteri sipariş verirken tüm sözleşmeleri kabul ederek siparişini vermektedir.

16) efsanetakipci.com üzerinden efsanetakipci.com üzerinden satın aldığınız, tarafınıza ulaşan beğeni, takipçi ve diğer tüm hizmetlerin lokasyonları değişkenlik gösterebilmektedir. Sipariş oluştururken bunu kabul etmiş olursunuz.vereceğiniz siparişlerde bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktasınız. Sipariş veren müşteriler yönetim tarafından verilen ayrıcalıklar haricinde hiçbir hak talep edemez. Site yönetimi bu hakkını saklı tutmaktadır.

17) efsanetakipci.com Müşteri Kurallar Sözleşmesi içerisinde bulunan maddeler, müşteriye bildirmeksiniz değiştirilebilir, eklenebilir ve silinebilir. Site üzerinden sipariş veren müşterilerimiz bu maddeleri sorgusuz sualsiz kabul etmiş sayılmaktadır.

18) efsanetakipci.com üzerinden verdiğiniz her siparişte, müşteri olarak müşteri sözleşmesi, iade koşulları ve gizlilik politikasını aynen kabul ettiğinizi taahhüt etmiş olursunuz. efsanetakipci.com dileğinde bu sözleşmeleri ve sözleşme içerisindeki maddeleri değiştirebilir, silebilir ve ekleyebilir. Ayriyeten yeni sözleşme alanları oluşturma ve müşterilerin bu sözleşmeye de bağlı olmasını sağlama hakkı yine efsanetakipci.com yönetimine aittir. Müşteri tüm bu maddeleri kabul ederek sipariş geçmiş sayılacaktır.